Klub Dziecięcy Marzenie Strona główna

Klub dziecięcy marzenie jest przedszkolem opiekującym się dziećmi w Olsztynie.

OVERVIEW

This web page przedszkole-marzenie.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more users). We have researched two pages inside the web site przedszkole-marzenie.pl and found zero websites linking to przedszkole-marzenie.pl.

PRZEDSZKOLE-MARZENIE.PL RANKINGS

This web page przedszkole-marzenie.pl is seeing varying quantities of traffic all round the year.
Traffic for przedszkole-marzenie.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-marzenie.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-marzenie.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-MARZENIE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-marzenie.pl Mobile Screenshot of przedszkole-marzenie.pl Tablet Screenshot of przedszkole-marzenie.pl

PRZEDSZKOLE-MARZENIE.PL HOST

Our web crawlers revealed that a single page on przedszkole-marzenie.pl took six thousand three hundred and sixty-five milliseconds to load. I could not find a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
62.212.69.227

I caught that przedszkole-marzenie.pl is using the Apache server.

Klub Dziecięcy Marzenie Strona główna

Klub dziecięcy marzenie jest przedszkolem opiekującym się dziećmi w Olsztynie.

CONTENT

This web page has the following on the web site, "Ul Plac Konsulatu Polskiego 1." Our analyzers saw that the web site also said " Tel 601 974 034,." The Website also said " Witamy na stronie Klubu Dziecięcego Marzenie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziećmi w miłych, domowych i przytulnych warunkach. Zapraszamy też do Żłobka Marzenie. Przy ulicy Plac Konsulatu Polskiego 1. W celu uzyskania informacji i zapisywania dzieci prosimy kontaktować się na podane w lewej kolumnie numery." The website's header had klub as the most important optimized keyword. It is followed by przedszkole, marzenie, and dzieci which isn't as highly ranked as klub. The next words przedszkole-marzenie.pl uses is opieka. olsztyn was included and might not be viewed by web crawlers.

SUBSEQUENT BUSINESSES

Michałek - Niepubliczne przedszkole językowe w Strzelinie.

Pamiętaj, że system rozróżnia wielkoŚć liter. Pamiętaj, że system rozróżnia wielkoŚć liter. Wystarczy polecić swojemu znajomemu Niepubliczne Przedszkole Językowe Michałek, a polecenie. Drodzy Rodzice, już już zapraszamy na MICHAŁKOWY PIKNIK RODZINNY.

Przedszkole Michałek w Wałbrzychu

Wycieczka do Nadleśnictwa w Świdnicy. Wizyta jednostki Straży Pożarnej w Przedszkolu. Nowa Lokalizacji Nowa niższa oferta cenowa! Czesne w wysokości 280 zł w tym zajęcia dodatkowe. Zajęcia z rytmiki z elementami tańca 1 x w tygodniu,.

Przedszkole Mikołów - Zaczarowany Ogród. Przedszkole o profilu teatralnym.

Zainspirowani niezwykłością dziecięcych zachowań ich spontanicznością, wrażliwością i kreatywnością oddajemy w Państwa ręce miejsce tworzone z myślą o dzieciach. Trafiając na żywo reagującego i chłonnego naszych działań odbiorcę pragniemy, aby zaproponowany program edukacji artystycznej rozbudził w naszym podopiecznych pasje. Poprzez zabawę rozwijał intelektualnie i emocjonalnie. Był przykładem różnych postaw i wzorem zachowań.

www.przedszkole-mis.com

Nie jesteś naszym Klientem? Zobacz co możemy Ci zaoferować. Lub od razu zamów u nas testowy serwer.

Niepubliczne przedszkole MISIEK

Nowoczesny, odpowiednio wyposażony ośrodek, według najwyższych standardów zapewniający opiekę dzieciom od 5m-cy do 6 lat w komfortowych warunkach. Przedszkole przestronne o łącznej powierzchni użytkowej 450 m2, dostosowano do najwyższych wymogów budowlanych, sanitarnych i przeciwpożarowych. Kadrę tworzy Zespół kreatywnych, wykwalifikowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego, pedagoga, psychologa, logopedy, dietetyka.